Microsoft testuje wewnętrznie nową kompilację Windows 10 Mobile Build 14393.443

W zeszłym tygodniu Microsoft udostępnił aktualizację Build 14393.351 z rozgałęzienia Redstone 1 w wolnym kręgu oraz w kręgu Release Preview dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Dzisiaj ta sama wersja została udostępniona dla komputerów Windows 10 zapisanych do programu Windows Insider. Korporacja z Redmond nie zwalnia tempa i obecnie testuje wewnętrznie nową kompilację z numerem Build 14393.443.

Nową kompilację znalazłem na stronie BuildFeed. Pierwsze co rzuca się w oczy to ogromny przeskok w numeracji pomiędzy aktualną wersją 14393.351 a wersją 14393.443 znajdującą się w wewnętrznych testach. Niestety lista zmian i poprawek na tę chwilę nie jest dostępna. Być może w niedługim czasie uczestnicy programu Windows Insider będą mogli sprawdzić sprawdzić czy tym razem zostały wprowadzone istotne poprawki do systemu.

Niestety pomimo tego, że system Windows 10 Mobile regularnie otrzymuje aktualizacje użytkownicy w dalszym ciągu napotykają na błędy i problemy, które dziedziczone są z kompilacji na kompilację. Wielu naszych czytelników z pewnością zadaje sobie pytanie czy w końcu doczekamy się aktualizacji, która usunie większość bolączek i spowoduje, że zamiast rozmawiać o błędach zaczniemy się bardziej skupiać na nowych funkcjach systemu.

Jeżeli planujecie przystąpić do programu Windows Insider to zapraszam do naszego poradnika dla początkujących. Jeżeli nie jesteście pewni jaki krąg wybrać aby otrzymać najnowszą wersję systemu w programie Windows Insider to zapraszam do tego artykułu.