Wersja przedpremierowa Skype otrzymuje poprawki żywego kafelka

Kilka dni temu informowałem, że część użytkowników otrzymała aktualizację aplikacji Skype Preview dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Nowa wersja aplikacji posiada nazwę Wersja przedpremierowa Skype’a i przede wszystkim poprawia działanie powiadomień o nowych wiadomościach. Dzisiejsza aktualizacja z kolei usprawnia działanie dynamicznego kafelka.

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza poprawki dotyczące dynamicznego kafelka. Od teraz zobaczymy ilość osób, które do nas napisały pod naszą nieobecność. Do tej pory na kafelku pojawiał się wyłącznie znak gwiazdki (*). Liczba jeden oznacza, że napisała do nas jedna osoba niezależnie od tego ile wiadomości wysłała. Niestety w dalszym ciągu brakuje przezroczystego kafelka. Przy okazji poprawiono również synchronizację przeczytanych wiadomości pomiędzy komputerem i telefonem.

Po aktualizacji numer aplikacji podskoczy do wersji 11.11.103.0. Aktualizacja nie została udostępniona dla wszystkich użytkowników. Musicie sprawdzić czy w Waszych telefonach sklep wyszukuje nowszą wersję aplikacji Skype. Jeżeli otrzymaliście opisywaną aktualizację to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej czy zauważyliście jakieś inne zmiany lub nowości.

Pobierz Skype