Skype otrzymuje kolejne ulepszenia dla uczestników programu Windows Insider

Microsoft udostępnił kolejną aktualizację aplikacji Skype dla uczestników programu Windows Insider. Nową wersję otrzymują tylko niektórzy użytkownicy, którzy zapisani są do wolnego kręgu oraz do kręgu Release Preview. Najnowsza odsłona przedpremierowej aplikacji Skype posiada numer 11.12.96.0.

Najnowsza wersja ułatwia rozmowy prowadzone z naszymi znajomymi. Od teraz użytkownicy mogą tworzyć grupy i rozpoczynać rozmowy wideo lub dodawać znajomych do trwających już rozmów. Poza tym zauważyłem, że w momencie wyświetlania informacji o najnowszej wersji wszystkie elementy w tle są rozmyte. Czy to pierwszy zwiastun odświeżonej stylistyki interfejsu użytkownika, który ma zadebiutować pod nazwą Project NEON? Na tę chwilę nie mamy pewności, ale rozmazane tło prezentuje się znakomicie.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Pamiętajcie, że opisywaną aktualizację otrzymuję jedynie niektórzy użytkownicy zapisani do wolnego kręgu oraz do kręgu Release Preivew. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Wersja przedpremierowa Skype’a