W tym tygodniu nie pojawią się nowe kompilacje w programie Windows Insider

Drugi wtorek miesiąca już za nami i do tej pory nie pojawiła się comiesięczna, zbiorcza aktualizacja systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Z ostatnich informacji wynika, że została ona przeniesiona na przyszły miesiąc i zostanie udostępniona dopiero 14 marca. Uczestnicy programu Windows Insider również nie będą zadowoleni ponieważ w tym tygodniu nie pojawi się żadna nowa, testowa kompilacja systemu.

Dona Sarkar, szefowa działu Windows Insider, poinformowała kilka godzin temu, że jej zespół zajęty jest przeglądaniem błędów z programu Bug Bash oraz ogłaszaniem nowego programu IT Pro dla profesjonalistów IT. Tym samym dodała, że w tym tygodniu nie zostanie udostępniona żadna nowa aktualizacja w kręgach Windows Insider.

Nowe wersje systemu pojawią się najwcześniej w przyszłym tygodniu. Użytkownicy zapisani do szybkiego kręgu pozostaną z wersją Build 15031. Uczestnicy wolnego kręgu od dłuższego czasu nie otrzymali żadnej aktualizacji i pozostali na listopadowej wersji o numerze Build 14965. Jak się sprawują przywołane kompilacje na Waszych telefonach?