W tym tygodniu nie pojawi się nowsza wersja systemu Windows 10 Mobile Insider Preview

Niestety obietnica związana z udostępnieniem systemu na początku tygodnia nie została spełniona. Mieliśmy nadzieję, że nowy Build pojawi się lada dzień. Gabe Aul potwierdził oficjalnie za pomocą sieci społecznościowej Twitter, że w tym tygodniu nie zostanie udostępniona nowsza wersja Build zarówno dla komputerów PC jak i telefonów.

Trzymajmy kciuki aby nowsza wersja została udostępniona na początku przyszłego tygodnia. Microsoft powinien udostępnić pakiet Office Preview wraz z udostępnieniem nowszej wersji systemu. Ponadto w ustawieniach powinna pojawić się nowa możliwość regulacji przezroczystości kafli na ekranie startowym za pomocą suwaka.

Źródło: Twitter

 • dawidorf

  a wiadomo cos co z Lumia 930 ?

 • NarQu

  Ale nie wiem czym tu się jarać. Znowu każdy się napali na to jak szczerbaty na suchary, serwery padną, a i tak okaże się to taką lipą, że następnego dnia każdy wróci do 8.1. Sorki że nie wierze w ten system, ale to nie jest nawet beta, a ludzie się tym jarają jakby to była już jakaś oficjalna wersja. Lepiej jak wydadzą to później bo może będzie mniej błędów 🙂

  • Adam Fierek

   Widzę, że nadal wiele osób nie rozumie idei Windows Insider.

   • NarQu

    Rozumiem, ale to jest tylko wersja tp, więc nie wiem czym się tak jaracie 🙂

    • Adam Fierek

     Nie rozumiesz. Większość Insiderów jednak wysyła feedback do Microsoftu bo chce pomóc w udoskonalaniu tego systemu. Tylko po to go instalujemy, a nie żeby z tego korzystać. Gdyby wszystko działało bez zarzutów, nie byłoby czego raportować, a program Insider by się zakończył. Przez takich jak ty, będzie to trwać jeszcze bardzo długo.

     • NarQu

      Czytaj ze zrozumieniem. Wiem jak to działa i nie chodzi mi o samą instalacje tego, bo tego nikomu nie bronie 🙂

 • dawidorf

  trudno trzeba czekać dalej na jakies wieści co do lumi 930 . Na pewno przy tej rozdzielczości ekranu jaki ma ten telefon , ogólnie doskonalej jakości, nowa personalizacja motywu WP 10 będzie na nim wyglądać zjawiskowo