W najbliższy poniedziałek poznamy przyszłość marki Nokia

Już jakiś czas temu Nokia poinformowała, że 17 listopada poznamy dalsze losy marki. Niestety nic więcej w tym momencie nie wiadomo czy Nokia zamierza uruchomić nową usługę czy może stworzyć nowe oprogramowanie. A co by się stało gdyby Nokia zaprezentowała nowe urządzenie? Powiecie, że zgodnie z umową zawartą pomiędzy Nokia a Microsoft jest to niemożliwe ponieważ Nokia nie może wrócić do produkcji telefonów do końca 2016 roku. Zgadzam się ale kto powiedział, że nowym urządzeniem musi być smartfon?

Nokia w swoim wachlarzu produktów posiada potężne usługi takie jak mapy Here, liczne patenty, rozwija nowe technologie z użyciem grafenu czy sieci 5G oraz wypożycza prawa do marki Nokia. Czym zatem Nokia chce nas zaskoczyć w najbliższy poniedziałek?

Z pewnością nie będzie to smartfon z uwagi na zawartą umowę z Microsoftem. Ponadto dyrektor generalny firmy Nokia zapowiedział, że firma nie posiada planów powrotu do produkcji smartfonów nawet po wygaśnięciu umowy pod koniec 2016 roku.

Nokia może zaprezentować w zasadzie wszystko. Wybór urządzeń jest tak duży, że ciężko przewidzieć co Nokia zaprezentuje w poniedziałek. Może to być akcesorium do noszenia jak ostatnio popularne opaski Fitbit czy Microsoft Band. Może to być również nowa usługa czy oprogramowanie. A może Nokia zaprezentuje nowe urządzenie mobilne jak tablet czy laptop?

A Wy jak uważacie? Czy w poniedziałek poznamy nowe urządzenie mobilne? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach poniżej.

Źródło: Facebook Nokia