• Programy
 • Komentarze: 5

Vinci otrzymuje kilka nowych filtrów artystycznych

Użytkownicy telefonów z systemem Windows 10 Mobile nie doczekali się aplikacji Prisma, ale za to mogą pobrać znakomity zamiennik o nazwie Vinci. Aplikacja została zaktualizowana po stronie serwera, dzięki czemu już teraz możemy skorzystać z nowych filtrów.

Vinci to prosta aplikacja, która za pomocą kilku kliknięć zamienia nasze zdjęcia w dzieła sztuki. Mamy do wyboru aż 36 filtrów, dzięki którym odkryjemy na nowo nasze fotografie. Nowe filtry zostały wprowadzone po stronie serwera, dlatego nie jest wymagana aktualizacja aplikacji. Już teraz możecie wypróbować nowe filtry o nazwach Gogh, Edtaonisl oraz Binary.

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji zobaczyć jak funkcjonuje aplikacja Vinci to zachęcam Was do sprawdzenia a z pewnością będziecie zaskoczeni wynikami. Aplikację możecie pobrać bezpłatnie za pomocą poniższego odnośnika.

Vinci

 • nie używałem Vinci od jakiegoś czasu dlatego na liście filtrów widzę aż 20 nowych pozycji, część starych usunięto, został tylko najpopularniejsze

  w porównaniu z recenzją aplikacji widać, że usunięto najsłabsze filtry i zastąpiono je o wiele ciekawszymi
  http://msmobile.pl/prisma-juz-niepotrzebna-vinci-debiutuje-w-sklepie-windows

  • RS2_15007

   A czy takie coś sprawdzałeś PicsArt – Photo Studio? Fajna aplikacja do obróbki oraz prostych zmian np. rozmiaru itp.

 • Damian Pizoń

  wg mnie ta apka leży w porównaniu do Prisma ?

 • marw

  Czy ktoś mógłby polecić jakąś dobrą aplikację na W10M do robienia zdjęć? Ta windowsowa czasami przesadza z poprawianiem, zdjęcia są sztuczne, albo „przekontrastowane”, kolory nienaturalne. Dobrze by było, gdyby tą aplikację szło też ustawić jako domyślną, uruchamianą spustem migawki.

  • użyj aparatu w trybie ręcznym z zapisem do DNG, jedyną alternatywą jest ProShot