Uniwersalna aplikacja OneDrive dla Windows 10 jest już widoczna w Sklepie Windows

Od dłuższego czasu Microsoft pracuje nad nową, uniwersalną aplikacją OneDrive dla komputerów z systemem Windows 10. Na tę chwilę użytkownicy mogą korzystać z zintegrowanej obsługi chmury w Windows 10 bądź też otwierać OneDrive za pomocą przeglądarki internetowej. W niedługim czasie zadebiutuje nowa aplikacja OneDrive, która połączy najlepsze cechy obecnych rozwiązań dostępnych w systemie Windows 10.

Niestety na tę chwilę nie pobierzemy nowej aplikacji bowiem jej wydawcą jest Internal Beta Account a to oznacza, że wyłącznie pracownicy Microsoft mogą testować wewnętrznie najnowszą wersję chmury. Co ciekawe po wejściu do sklepu widać informację, że aplikacja jest przeznaczona dla telefonów co może oznaczać, że również smartfony z systemem Windows 10 Mobile otrzymają odświeżoną wersję wraz z premierą nowej aplikacji OneDrive dla komputerów.

Nie wiadomo również kiedy dokładnie aplikacja zostanie udostępniona ponieważ jej testy mogą jeszcze trochę potrwać. Jest jednak nadzieja na rychłą premierę bowiem aplikację może testować szersze grono pracowników Microsoft pobierając aplikację za pomocą poniższego odnośnika.

Kod QR

Źródło: WindowsCentral

 • zbigniew M

  Witam wgrałem do Lumi640Lte.W Lumi830 mam skaner kodów przez naciśnięcie lupki a póżniej oczka.640LTE tego nie mam czy muszę wgrać skaner osobno z sklepu czy jest gdzieś w ustawieniach telefonu?.z góry dziękuję pozdrawiam

  • AdamAk2K

   W w10 nie ma wbudowanego, możesz pobrać ze sklepu jakiś

    • zbigniew M

     Dziękuję pięknie.A jeszcze jedno a jak mam w Lumi830 oryginalnie to po przejściu na w10 to ją stracę?.Pozdrawiam

     • Tak. W Windows 10 Mobile trzeba zainstalować aplikację ze sklepu.

     • zbigniew M

      Wgrałem jest ok.Dziękuję za pomoc.rzeczywiście po przeczytaniu informacji skaner stracę ale nie jest żle.Pozdrawiam;)

   • zbigniew M

    Dziękuję.Pozdrawiam

  • jubi111

   Jak się sprawuje w10 na twojej l640

   • zbigniew M

    jest nawet w miarę dzisiaj dostałem 7 uaktualnień widzę że już przy stanie baterii pokazuje czas do następnego ładowania bateria trzyma też nie żle wprowadziłem 4 kafelek na razie jest ok oby tak dalej.Brakuje mi narratora który uruchamiałem przez start no i nie ma czytania sms na głos przez narratora co mi pasowało w czasie jazdy.Pozdrawiam

   • zbigniew M

    przepraszam ale przy stanie baterii nie pokazuje czasu od ostatniego ładowania gdzie w w8.2 było