• Gry
  • Komentarze: 0

Układaj i usuwaj kolorowe kwadraty z wciągającą grą Stack dla Windows Phone

Loon Apps przygotowało kolejną grę dla właścicieli telefonów z systemem Windows Phone. Stack polega na układaniu i przesuwaniu kolorowych kwadratów w taki sposób aby nie dopuścić do zapełnienia ekranu. Nowe kwadraty spadają z góry co początkowo może kojarzyć się z legendarną grą Tetris. Na tym jednak koniec podobieństw bo Stack to zupełnie inny wymiar rozrywki.

Stack dla Windows Phone

W grze Stack kolorowe kwadraty spadają na dół. Naszym zadaniem jest się ich pozbywać zdobywając przy tym punkty. Aby usunąć kolorowe kosteczki musi zostać spełniony warunek podstawowy – minimum dwa kwadraty muszą się znaleźć obok siebie. Im więcej uda nam się kwadratów ustawić obok siebie tym więcej punktów otrzymamy. Dodatkowo czworokąty możemy przesuwać w pionie i w poziomie, dzięki czemu mamy więcej możliwości na pozbycie się kwadracików.

Gra posiada cztery poziomy trudności. Każdy z poziomów posiada aż 150 etapów. Dodatkowo gra posiada specjalny tryb dla osób, które nie rozróżniają kolorów. Stack jest dostępny dla telefonów Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 oraz Windows Phone 8. Gra posiada bezpłatną wersję próbną. Za pełną wersję gry będziemy musieli zapłacić 3,69zł. Poniżej krótka prezentacja gry.

Kup grę [label style=”3″]Stack[/label] w sklepie Windows Phone

Stack - sklep Windows PhoneKod QR - Stack