• Nokia
  • Komentarze: 0

Udostępnianie kontaktów 2.0.0.14 dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone

W sklepie Windows Phone pojawiła się kolejna aplikacja od fińskiego producenta telefonów o nazwie Udostępnianie kontaktów 2.0.0.14, dzięki której możemy w szybki i łatwy sposób dzielić się szczegółami kontaktów.

Udostępnianie Kontaktów Nokia Lumia

Udostępnianie kontaktów to aplikacja, za pomocą której można łatwo i szybko udostępniać ważne szczegóły kontaktów przez SMS lub e-mail. Kontakty można bezproblemowo udostępniać prawie z każdego telefonu – Symbian, Android, iOS, BlackBerry i inne – ponieważ ta użyteczna aplikacja korzysta ze standardowego formatu Vcard. Udostępnione kontakty znajdą się albo w skrzynce odbiorczej aplikacji, jeśli zostały wysłane przez SMS, albo w skrzynce odbiorczej e-mail, jeśli zostały wysłane pocztą elektroniczną. Nowe kontakty pojawią się w centrum kontaktów Windows Phone, skąd można łatwo nawiązać połączenie, wysłać e-mail, przeprowadzić sesję czatu i śledzić znajomych na ulubionym portalu społecznościowym.

Co nowego w Udostępnianie kontaktów 2.0.0.14?

  • Możliwość wysyłania kontaktów za pomocą Bluetooth w telefonach Nokia Lumia Windows Phone 7.8.

Aplikację można pobrać za pomocą poniższego kodu QR lub należy odwiedzić sklep Windows Phone. Aplikacja zajmuje poniżej 1MB i jest dostępna w wersji 2.0.0.14. Kompatybilne są wszystkie telefony z serii Lumia z systemem Windows Phone 7.5 oraz 7.8.

Kod QR - Udostępnianie Kontaktów
Źródło: sklep Windows Phone