• Nokia
  • Komentarze: 0

Udostępnianie Bluetooth dostępne dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 7.8

Dobra informacja dla wszystkich posiadaczy telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 7.8. W sklepie Windows Phone pojawiła się długo oczekiwana aplikacja Udostępnianie Bluetooth 1.0.5.1.

Udostępnianie Bluetooth - Nokia Lumia Windows Phone 7.5 i 7.8

Udostępnianie Bluetooth pozwala urządzeniom na przesyłanie i odbieranie plików graficznych i dźwiękowych. Włącz Bluetooth w momencie, gdy chcesz wysłać lub odebrać plik, sparuj urządzenia i zacznij korzystać z Udostępniania Bluetooth. Po pomyślnej instalacji w opcjach udostępniania w naszym telefonie pojawia się nowa opcja Udostępnianie Bluetooth – nie musimy włączać aplikacji aby przesłać zdjęcie. Wystarczy wybrać zdjęcie i kliknąć w udostępnianie – na samym dole znajdziemy nową opcję udostępniania.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone Store. Kompatybilne są wszystkie telefony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.8 takie jak Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800 czy Nokia Lumia 900. Alternatywnie Udostępnianie Bluetooth można pobrać skanując poniższy kod QR. Aplikacja instaluje się na Windows Phone 7.5 jednak nie uruchamia się.

Kod QR - Udostępnianie Bluetooth
Źródło: Windows Phone Store