• Nokia
  • Komentarze: 3

Udostępnianie Bluetooth 2.0.2.2 dostępne dla Nokia Lumia Windows Phone 7.8

Dobra informacja dla wszystkich posiadaczy telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.8. W sklepie Windows Phone pojawiła się nowa wersja aplikacji Udostępnianie Bluetooth 2.0.2.2, dzięki której możemy przesyłać pliki za pomocą Bluetooth.

Udostępnianie Bluetooth 2.0.2.2 Nokia Lumia Windows Phone 7.8

Udostępnianie Bluetooth pozwala urządzeniom na przesyłanie i odbieranie plików graficznych i dźwiękowych. Włącz Bluetooth w momencie, gdy chcesz wysłać lub odebrać plik, sparuj urządzenia i zacznij korzystać z Udostępniania Bluetooth. Po pomyślnej instalacji w opcjach udostępniania w naszym telefonie pojawia się nowa opcja Udostępnianie Bluetooth – nie musimy włączać aplikacji aby przesłać zdjęcie. Wystarczy wybrać zdjęcie i kliknąć w udostępnianie – na samym dole znajdziemy nową opcję udostępniania.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone. Kompatybilne są wszystkie telefony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.8 takie jak Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800 czy Nokia Lumia 900. Alternatywnie Udostępnianie Bluetooth można pobrać skanując poniższy kod QR. W przypadku poprzedniej wersji aplikacja instalowała się na telefonach z systemem Windows Phone 7.5 jednak nie można było jej uruchomić.

Udostępnianie Bluetooth - sklep Windows PhoneKod QR - Udostępnianie Bluetooth
Źródło: sklep Windows Phone
Artykuł został zaktualizowany dnia 06.02.2013