Udostępniaj opowieści w formie interaktywnej strony internetowej z Lumia Storyteller

Microsoft zaktualizował aplikację Lumia Storyteller do wersji 4.0.3.2. Program automatycznie sortuje wszystkie zdjęcia, filmy i kinografy w interaktywne grupy zwane opowieściami. Linia czasu to miejsce, w którym możesz przeglądać wszystkie opowieści i modyfikować je, a następnie przeglądać w postaci pokazu slajdów lub udostępniać znajomym.

Lumia Storyteller

Program Lumia Storyteller automatycznie grupuje wszystkie zdjęcia, filmy i kinografy w poszczególne wydarzenia zwane opowieściami. Na linii czasu możesz przeglądać opowieści i modyfikować je, a następnie wyświetlać jako pokazy slajdów lub dzielić się nimi z przyjaciółmi. Możesz też sortować zdjęcia i filmy wg lokalizacji, dodawać napisy i tworzyć listę ulubionych. Kiedy oglądasz zdjęcie, możesz oddalić jego podgląd, żeby zobaczyć na mapie, gdzie zostało ono zrobione.

Co nowego?

  • Udostępniaj opowieści w formie interaktywnej strony internetowej
  • Nowa oprawa wizualna

Aplikację mogą pobrać wszyscy posiadacze telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do pobierania ze Sklepu Windows Phone za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz Lumia Storyteller na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR