Przypomnienie: Tylko do 10 czerwca możecie odbierać bony 200zł za polecenie 950 (XL)

Jeżeli w ostatnim czasie kupiliście telefon Lumia 950 (XL) lub dopiero zamierzacie to pamiętajcie, że bony upominkowe o wartości 200zł możecie odbierać tylko do 10 czerwca. Bony możecie z kolei wykorzystać do 30 czerwca lub września tego roku.

Lumia Offers - bon 200zł

W promocji możecie uzyskać maksymalnie dwa bony po 200 złotych – jeden z polecenia a drugi za polecenie. Odebrane bony możecie wykorzystać na zakupy w polskim sklepie Microsoft Store. Niestety bony nie łączą się a to oznacza, że jednorazowo możecie odliczyć 200 zł od jednej transakcji.

Jak otrzymać bon 200 zł z polecenia?

Jeżeli kupiłeś telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL z polecenia to wystarczy, że uruchomisz aplikację Lumia Offers a następnie wybierzesz opcję „Odbierz nagrodę” i wpiszesz adres e-mail osoby polecającej. Po wpisaniu adresu otrzymasz wiadomość e-mail z bonem. Pamiętajcie, że zarówno adres e-mail polecającego jak i odbierającego musi być powiązany z kontem Microsoft.

Jak otrzymać bon 200 zł za polecenie?

Jeżeli posiadasz telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL to wystarczy, że uruchomisz aplikację Lumia Offers i wybierzesz opcję „poleć Lumię”. W następnym kroku możesz powiadomić znajomego o promocji i wysłać do niego wiadomość. Bon otrzymasz w momencie kiedy znajomy kupi telefon i wpisze Twój adres w aplikacji Lumia Offers zgodnie z powyższą wskazówką.

Pozostałe promocje

Poniżej przedstawiam pozostałe promocje, z których mogą skorzystać posiadacze telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Bezpłatny audiobook jest dostępny również dla telefonów Lumia 550 oraz Lumia 650.

Dajcie znać czy udało Wam się skorzystać z promocji. Jeżeli tak to napiszcie co kupiliście w polskim sklepie Microsoft Store. Pozostałe promocje znajdziecie na naszym portalu odwiedzając ten odnośnik.