• Microsoft
  • Komentarze: 0

Twórz filmy z nową aplikacją Movie Creator Beta od Microsoft Mobile

Microsoft udostępnił nową aplikację Movie Creator Beta, dzięki której możemy tworzyć filmy w prosty sposób. Aplikacja pozwala szybko i łatwo łączyć filmy, zdjęcia, muzykę, a nawet kinografy w stylowe filmy, które można wszędzie udostępniać. Zapraszam do zapoznania się z aplikacją!

Movie Creator Beta

To proste! W czterech szybkich krokach wybierasz materiał, kompozycję (czyli styl Twojego filmu), dodajesz muzykę i napisy — potem trzeba tylko obejrzeć film.

Możesz go także spersonalizować! Dostępne narzędzia pozwalają zmienić kolejność klipów, stosować do nich filtry, przycinać je i modyfikować ich długość, obracać je, przerzucać i tworzyć odbicia lustrzane, łączyć w panoramy i powiększać, dodawać napisy i listę osób, a także regulować dźwięk. W dowolnym momencie możesz zmienić muzykę dodaną do filmu i kompozycje, a nawet pobrać ich więcej ze Sklepu z kompozycjami dostępnego w aplikacji. Zapisz film w żądanym rozmiarze, a będzie gotowy do oglądania i udostępniania.

Aplikacja dostępna jest wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1. Program możecie pobrać klikając w poniższy odnośnik.

Pobierz Movie Creator Beta na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR