Twórcy Subway Surfers udostępniają nową grę Smash Champs

Kiloo Games, twórcy hitu Subway Surfers, udostępnili grę Smash Champs dla telefonów z systemem Windows Phone. Gra dla konkurencyjnych platform iOS oraz Android jest dostępna od października zeszłego roku. Teraz również my możemy wcielić się w mistrza sztuk walki i szkolić naszych uczniów.

Smash Champs Windows Phone

Smash Champs polega przede wszystkim na szkoleniu własnych wojowników. Nie są to zwykli wojownicy a zwierzęta. Jest ich sześć i są pogrupowane na trzy żywioły: ziemia, ogień i mrok. Umiejętne wykorzystanie danego żywiołu może dać nam przewagę w walce z naszymi przeciwnikami.

Na początku wybieramy jednego wojownika i szkolimy go, dzięki czemu zyskuje wyższe statystyki co przekłada się bezpośrednio na szanse wygrania kolejnych walk. Przed każdym pojedynkiem odbywa się trening, który ma ogromny wpływ na szanse wygrania bowiem zdobyte w nim punkty są dodawane do aktualnych statystyk naszego bohatera.

Za wygrane walki otrzymujemy nie tylko doświadczenie ale również monety, za które możemy kupować dodatkowe elementy ubioru naszego zawodnika, dzięki czemu podniesiemy statystyki naszego wojownika.

Gra posiada wbudowane mikropłatności, dzięki którym znacznie szybciej rozbudujemy naszą postać. Zapraszam do bezpłatnego pobierania gry ze Sklepu Windows Phone.

Pobierz Smash Champs na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR