Kup telefon Nokia Lumia WP8 lub WP8.1 w sieci Plus i wygraj wyjątkowe trampki

Operator sieci Plus przygotowała konkurs dla wszystkich osób, które kupią smartfon Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 lub Windows Phone 8.1 i zgłoszą swoje prace w terminie od 26 maja do 30 czerwca. Za pomocą aplikacji Trampkomania z Windows Phone możecie wygrać wyjątkowe trampki!

Trampkomania z Windows Phone

Każdego dnia Plus rozda aż 18 par unikalnych trampek. Aby wygrać super trampki musimy stworzyć własny ekran startowy, zrobić zrzut ekranu i przesłać go do organizatora konkursu.

Konkurs „Trampkomania z Windows Phone” trwa od 26 maja do 30 czerwca 2014 r. Przeznaczony jest dla Klientów operatora sieci komórkowej Plus, posiadających smartfon Lumia z oprogramowaniem Windows Phone 8 i 8.1. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zakup telefonu pomiędzy 1 marca a 30 czerwca 2014 r., ściągnięcie aplikacji konkursowej „Trampkomania z Windows Phone” ze sklepu Windows oraz umieszczenie zrzutu swojego spersonalizowanego ekranu w aplikacji. Komisja konkursowa codziennie wybiera 18 najlepszych ekranów, a ich autorzy otrzymują trampki z kolorową grafiką. Każdy uczestnik konkursu może wybrać jedną grafikę z trzech dostępnych, publikowanych w aplikacji konkursowej. Sprawdź jakie grafiki przygotowaliśmy dla Ciebie. Weź udział w konkursie i zdobądź nagrodę.

Więcej informacji znajdziecie na stronie trampkizwindows.pl. Aplikacja Trampkomania z Windows Phone przeznaczona jest dla telefonów z systemem WP8 i WP8.1. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Trampkomania z Windows Phone

Cena: bezpłatne

Wydawca: Whalla

Pobierz Trampkomania z Windows Phone na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR