Teraz możecie skorzystać z aplikacji Microsoft Health bez opaski Microsoft Band

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację aplikacji Microsoft Health, która zbiera dane o naszej codziennej aktywności i przedstawia ją w formie tabel i wykresów. Dzięki temu możemy śledzić ile dziennie przeszliśmy kroków, jaki dystans przebiegliśmy czy ile kilometrów przejechaliśmy na naszym rowerze.

Microsoft Health Windows Phone

Aby w pełni wykorzystać możliwości aplikacji Microsoft Health będziemy potrzebować opaski fitness Microsoft Band. Bez opaski możemy jedynie śledzić ilość wykonanych kroków oraz ilość spalonych kalorii.

Microsoft Band dla Microsoft Health

Opaska Microsoft Band posiada aż 10 czujników, które pozwolą na dokładne śledzenie naszej codziennej aktywności. Opaska posiada wbudowany moduł GPS dzięki czemu będziemy mogli zapisywać trasy, którymi biegamy lub jeździmy na rowerze. Otrzymamy również informacje o naszym aktualnym pulsie. Jeżeli na noc zostawimy opaskę na ręce to po przebudzeniu dowiemy się wszystkiego o jakości naszego snu. Ponadto niektóre z czujników dają również możliwość pomiaru ekspozycji na promieniowanie UV czy mierzenie stresu na podstawie reakcji skóry. Pełne naładowanie baterii pozwoli na 48 godzin nieprzerwanej pracy.

Co nowego w Microsoft Health 1.3.10424.1 (2015.425.409.270)?

  • Wsparcie dla wielu urządzeń: mierz ilość kroków i spalone kalorie bez opaski Microsoft Band korzystając z czujnika SensorCore.
  • Połączone aplikacje: dziel się danymi za pomocą aplikacji Strava oraz MapMyRide.
  • Sen: nie musisz wciskać kafelka sen kiedy idziesz spać – aplikacja automatycznie wykryje kiedy zaśniesz.

Wyniki Waszej aktywności możecie również sprawdzać w serwisie Microsoft Health, który znajduje się pod adresem www.microsoft.com/microsoft-health/en-us.

Aplikacja jest dostępna w naszym regionie ale niestety na tę chwilę w całości jest w języku angielskim. Jeżeli chcecie przetestować aplikację to zapraszam do pobierania ze Sklepu Windows Phone.

[info]Aplikacja przeznaczona wyłącznie dla telefonów z czujnikiem SensorCore – Lumia 630, Lumia 630 Dual SIM, Lumia 635, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735, Lumia 830, Lumia 930, Lumia 1520, Lumia ICON z oprogramowaniem minimum Lumia Cyan (Windows Phone 8.1).[/info]

Pobierz Microsoft Health dla Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR