• Gry
  • Komentarze: 0

Temple Run 2 otrzymuje poprawki błędów w najnowszej aktualizacji

Dzisiaj w Sklepie Windows Phone pojawiła się długo oczekiwana aktualizacja dla gry Temple Run 2. Najnowsza aktualizacja wprowadza poprawki związane z ekranem oceny, który pojawiał się zbyt często. Niestety w dalszym ciągu nie rozwiązano problemu z brakiem zapisu stanu gry oraz nie przygotowany gry pod urządzenia z 512MB pamięci RAM.

Temple Run 2 Windows Phone

Pełen nadziei pobrałem najnowszą aktualizację Temple Run 2 w wersji 1.6.1.0. Niestety stan mojej gry w dalszym ciągu nie jest zapisywany. Skorzystałem nawet ze sztuczki opisanej w tym artykule ale pomogło jedynie na krótki okres czasu. Pozostaje czekać na kolejną aktualizację. Dobrym posunięciem producenta byłoby również udostępnienie gry dla pozostałych posiadaczy telefonów Windows Phone 8 z 512MB pamięci RAM.

Imangi Studios nie podzieliło się szczegółową listą zmian i poprawek. Wygląda na to, że błąd z ekranem oceny, który pojawiał się zbyt często został poprawiony. Jeżeli zauważyliście jakieś nowości to piszcie w komentarzach poniżej.

Na tą chwilę gra Temple Run 2 przeznaczona jest wyłącznie na telefony z minimum 1GB pamięci RAM. Pobierzcie grę bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone klikając w poniższy odnośnik lub skanując kod QR.

Temple Run 2

Cena: bezpłatne

Wydawca: Imangi Studios, LLC

Pobierz Temple Run 2 na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR