Telefony Microsoft Lumia 640 już mogą wgrać system Windows 10 Mobile Build 10080

Jeżeli posiadacie telefon Microsoft Lumia 640 lub Microsoft Lumia 640 XL to z pewnością byliście zawiedzeni brakiem możliwości wgrania najnowszej wersji systemu Windows 10 Mobile Technical Preview w wersji Build 10080. Microsoft poinformował, że znalazł rozwiązanie i posiadacze wyżej wymienionych modeli już teraz mogą pobrać aktualizację na swoje telefony.

Poniżej dla przypomnienia zamieszczam listę nowości i poprawek w najnowszej wersji systemu Windows 10 Mobile.

  • Sklep Windows Beta. Najnowszy build wprowadza możliwość obejrzenia odświeżonego Sklepu Windows w systemie Windows 10 Mobile.
  • Uniwersalne aplikacje Office. W nowej odsłonie Sklepu Windows Beta możesz odszukać i zainstalować uniwersalne aplikacje Outlook Mail, Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote w wersji Preview.
  • Aplikacja Xbox. Aplikacja Xbox w wersji 5.5.20022.00000 dla systemu Windows 10 Mobile jest również dostępna w Sklepie Windows Beta. Nowa aplikacja Xbox pozwala na dostęp do Twojej aktywności, osiągnięć, listy przyjaciół, powiadomień, wiadomości, oglądania klipów DVR oraz pozwala na łączenie z Xbox One.
  • Muzyka w wersji Preview. Uzyskaj dostęp do swojej muzyki i odtwarzaj ją. Aplikacja może odtwarzać piosenki z chmury OneDrive.
  • Wideo w wersji Preview. Przeglądaj i odtwarzaj pliki wideo (również MKV) na Twoim telefonie. Wypróbuj funkcje filtrowania oraz dodawania folderów z filmami do Twoich kolekcji.
  • Nowa aplikacja aparatu. Poznaj nową aplikację aparatu dla Windows 10 Mobile. Nowa aplikacja nie obsługuje zaawansowanych funkcji dostępnych w telefonach Lumia 640, 640 XL, 830, 930, 1020 oraz 1520. Aby w pełni wykorzystać aparat w tych smartfonach należy w dalszym ciągu korzystać z aplikacji Lumia Camera.
  • Poprawki błędów. Między innymi poprawiono kliknięcie na powiadomieniu wiadomości e-mail, które przenosi teraz do wiadomości oraz przychodzące połączenia powinny teraz poprawnie odtwarzać dźwięk.

Koniecznie dajcie znać czy zaktualizowaliście Wasze smartfony Lumia 640 w komentarzach poniżej!

Źródło: Gabriel Aul (Twitter)