Telefony Lumia 640 oraz Lumia 640 XL posiadają uboższą wersję ekranu podglądu

Kompatybilne telefony Lumia posiadają funkcję ekran podglądu, dzięki której mogą wyświetlać na ekranie podglądu takie informacje jak aktualna godzina, powiadomienia o stanie oraz informacje z aplikacji Pogoda czy Zdrowie i fitness. Okazuje się, że telefony Microsoft Lumia 640 oraz Microsoft Lumia 640 XL posiadają uboższą wersję ekranu podglądu.

Ekran podglądu Lumia 640

Na powyższym zrzucie widoczne jest porównanie opcji dostępnych w ustawieniach ekranu podglądu na telefonie Microsoft Lumia 640 (po lewej) oraz na innych smartfonach Lumia (po prawej). Oba powyższe zrzuty ekranu pochodzące z systemu Windows Phone 8.1 Update 2. Jak widać ustawienia w modelu 640 są dużo uboższe bowiem nie można włączyć daty, szczegółowych powiadomień o stanie oraz aplikacji w tle (Pogoda, Zdrowie i fitness). To oznacza, że posiadacze telefonów Lumia 640 oraz Lumia 640 XL mogą jedynie otrzymywać informacje o aktualnej godzinie oraz krótkie powiadomienia o stanie.

Microsoft również oficjalnie potwierdza, że oba powyższe telefony posiadają ograniczoną funkcjonalność jeżeli chodzi o ekran podglądu. Podsumowując na smartfonach Lumia 640 oraz Lumia 640 XL możecie jedynie wyświetlić informacje widoczne na zdjęciu tytułowym.

Dziękuję Piotr za informację!