Telefony Lumia 640 LTE oraz 640 Dual SIM już dostępne w przedsprzedaży

Na początku marca Microsoft zaprezentował dwa nowe telefony Lumia 640 oraz Lumia 640 XL. Smartfony Lumia 640 LTE oraz 640 Dual SIM są już dostępne w przedsprzedaży w cenach 699zł oraz 649zł.

Microsoft Lumia 640

Użytkownicy Lumia 640 i Lumia 640 XL będą mieć dostęp do aktualizacji Windows 10 zarówno przez program Windows Insider, jak również tradycyjną drogą w późniejszym terminie w tym roku. Główne funkcjonalności i udoskonalenia nadchodzącego systemu to m.in. uniwersalne aplikacje, takie jak: Office, Poczta, Kalendarz, zdjęcia; Skype bazujący na protokole internetowym (połączenia są realizowane przez dane pakietowe lub Wi-Fi); oraz nowa przeglądarka Project Spartan.

Osoby kupujące Lumia 640 lub Lumia 640 XL dostaną również roczną subskrypcję Office 365 (z takimi aplikacjami, jak: Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote) na jeden komputer Windows / Mac i jeden tablet; 1 TB przestrzeni w OneDrive oraz 60 minut miesięcznie na rozmowy za pośrednictwem Skype.

Telefony możecie zamówić w sklepie NokiaSklepOnline.pl w przedsprzedaży. Dostępne kolory to biały, czarny, pomarańczowy oraz niebieski. Przewidywana data wysyłki to 09.04.2015. Czy ktoś jest chętny?

Źródło: NokiaSklepOnline.pl

 • biblo

  A czy orientujecie się, czy w Polsce będzie dostępna Lumia 640XL dual sim LTE?

  • iiii

   tak będą po 15 maja w cenie 999zl na PLN mozna już zamówić w ms stare przez konsultanta ja już zamówiłem 😉

 • _ _

  Nie warto kupować z zalinkowanej strony, bo trzeba płacić za przysyłkę i dostajemy sam telefon. W innych normalnych znanych sklepach jest za 649zł i wysyłka gratis oraz dodają karty pamięci itp.

  • Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby szukać lepszych ofert. Sklep, do którego podałem odnośnik to sklep rekomendowany przez Nokię/Microsoft.