• Gry
  • Komentarze: 0

Table Tennis 3D czyli przyzwoity symulator tenisa stołowego dla Windows Phone

Od pewnego czasu w sklepie dostępna jest gra Table Tennis 3D. Jak sama nazwa wskazuje jest to symulator tenisa stołowego z trójwymiarową grafiką. Oprawa graficzna może nie powala na kolana ale nie to jest najważniejsze. Grywalność oceniam dosyć wysoko co w dużej mierze rekompensuje braki wizualne.

Table Tennis 3D Windows Phone

Nasz zawodnik będzie grał w lidze oraz będzie mógł rozwijać swoją karierę. Za kolejne wygrane mecze w lidze otrzymujemy piłeczki pingpongowe, za które możemy brać udział w kolejnych meczach z coraz to trudniejszymi przeciwnikami w trybie kariery. Dodatkowo możemy ulepszać umiejętności naszego zawodnika poprzez wymianę rakietek czy butów.

Odbijanie piłeczki odbywa się za pomocą przesunięć palca po ekranie naszego smartfona. W lewym górnym rogu znajduje się pasek, który pokazuje czy nasze uderzenie jest udane. Możemy uderzyć za wcześnie, za późno oraz wstrzelić się idealnie w czasie. Dodatkowo gra pozwala na podkręcanie piłek co w znaczący sposób utrudni jej odbiór naszemu przeciwnikowi.

Gra Table Tennis 3D jest dostępna wyłącznie dla telefonów Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do bezpłatnego pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Table Tennis 3D

Wersja: 1.1.0.1

Cena: bezpłatne

Wydawca: GIraffe Games Ltd.

Pobierz Table Tennis 3D na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR