T-Mobile informuje o udostępnieniu kolejnych aktualizacji Windows 10 Mobile. Czyżby?

Wczorajszy dzień był bardzo emocjonujący ponieważ polska sieć T-Mobile poinformowała o udostępnieniu oficjalnej aktualizacji Windows 10 Mobile dla telefonu Lumia 640. Jak się okazuje żaden z użytkowników tego telefonu nie otrzymał jeszcze aktualizacji. Dzisiaj z kolei operator informuje o udostępnieniu aktualizacji dla telefonów Lumia 535 oraz Lumia 930.

Cieszymy się, że polski operator jako pierwszy na świecie poinformował o dostępności aktualizacji ale nie jest to do końca prawda bowiem w dalszej części tej informacji możemy znaleźć następującą uwagę:

[quote style=”3″ author=”T-Mobile”]Dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta, zatem jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych kilku dni.[/quote]

T-Mobile informuje, że użytkownicy telefonów mogą już pobierać aktualizację jednak nie jest to prawdziwa informacja. Aktualizację będziemy mogli pobrać ale dopiero za kilka dni czyli najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu co zgadzałoby się z informacją o planowanym rozpoczęciu aktualizacji w dniu 19 stycznia.

Źródło: T-Mobile Trendy 1 oraz T-Mobile Trendy 2

Dziękuję mreszka za informację!