• Nokia
  • Komentarze: 0

Sześć aktualizacji dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 8

Dzisiaj po wejściu do sklepu Windows Phone zobaczyłem aż 6 nowych aktualizacji dla telefonu Nokia Lumia 820 z systemem Windows Phone 8. Wśród nich znalazły się takie aplikacje jak punkt dostępu, połączenia+smsy, prześlij opinię do Nokia, audio, wyświetl+dotknij oraz info+dodatki. Daty aktualizacji są z listopada oraz grudnia 2012 ale osoby, które dosyć niedawno kupiły smartfon Nokia Lumia WP8 otrzymają powiadomienie o dostępności nowych wersji. Zobacz więcej szczegółów w dalszej części artykułu.

punkt dostępu 3.2.0.4

aktualizacja 2012-12-18

Punkt dostępu - Nokia Lumia Windows Phone 8Punkt dostępu - Nokia Lumia Windows Phone 8

W przypadku korzystania z kilku kart SIM należy używać ustawień punktu dostępu firmy Nokia. Pozwalają one na łatwe zarządzanie ustawieniami różnych operatorów związanymi z Internetem, wiadomościami MMS i funkcjami udostępniania przez Internet. Możesz wymieniać karty SIM, a telefon Lumia skonfiguruje ustawienia operatora. Należy tylko wybrać bieżącego operatora. Punkt dostępu w telefonie z blokadą SIM nie zadziała, jeśli telefon został przypisany do konkretnego operatora.

Kod QR - Punkt dostępu

połączenia+smsy (sieć+) 1.2.2.24

aktualizacja 2012-11-23

Sieć+ - Nokia Lumia Windows Phone 8

Pobierz tę aplikację, aby uzyskać dodatkowe ustawienia. Pozwolą one w pełni wykorzystać możliwości sieci komórkowej i telefonu.

Kod QR - Sieć+

prześlij opinię do Nokia 2.2.0.27

aktualizacja 2012-12-05

Prześlij odpowiedź do Nokia - Nokia Lumia Windows Phone 8

Podziel się swoją opinią. Niezależnie od tego, czy go kochasz, czy nienawidzisz, chcemy, być podzielił się z nami opinią o swoim telefonie Nokia. Pobierz tę aplikację, aby przesyłać nam opinie, pomysły i oceniać swój telefon.

Kod QR - Odpowiedź do Nokia

audio 1.2.1.1

aktualizacja 2012-12-18

audio - Nokia Lumia Windows Phone 8audio - Nokia Lumia Windows Phone 8

Ta aplikacja ustawień dźwięku daje pełną kontrolę nad odtwarzanym dźwiękiem. Korzystaj z niej do zarządzania korektorem telefonu Nokia Lumia i funkcją Dolby Headphone. Aplikacja oferuje domyślne ustawienia korektora, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających fanów muzyki. Ustawienia można również zmieniać ręcznie. Należy pamiętać, że te ustawienia dźwięku dotyczą jedynie słuchawek przewodowych.

Kod QR - Audio

wyświetl+dotknij 1.1.2.4

aktualizacja 2012-12-05

wyświetl+dotknij - Nokia Lumia Windows Phone 8

Wzbogać swoje wrażenia z korzystania z telefonu Nokia Windows Phone za pomocą tej przydatnej aplikacji. Zainstaluj aktualizację, która zagwarantuje, że korzystasz z najnowszych funkcji i ulepszeń

Kod QR - Wyświetl+dotknij

info+dodatki 1.6.1.62

aktualizacja 2012-12-12

info+dodatki - Nokia Lumia Windows Phone 8

Wzbogać swoje wrażenia z korzystania z telefonu Nokia Windows Phone za pomocą tej przydatnej aplikacji. To prosty sposób, by mieć zawsze najnowsze funkcje, aktualne aplikacje i ustawienia.

Kod QR - Info+dodatki

Osoby posiadające telefony Nokia Lumia Windows Phone 8 od dłuższego czasu otrzymywały komunikaty o dostępności nowych aplikacji na bieżąco. Artykuł ten skierowany jest do osób, które nabyły nowy telefon Nokia Lumia w ostatnim czasie. Aktualizacje powinny być widoczne po wejściu do sklepu Windows Phone w Waszych smartfonach.

Źródło: opracowanie własne