Microsoft obniża ceny wybranych modeli Surface Pro oraz Surface Laptop

Microsoft w maju zeszłego roku zaprezentował kolejną generację urządzeń Surface Pro oraz zupełnie nowy sprzęt o nazwie Surface Laptop. Tablet Surface Pro to bezpośredni następca modelu Surface Pro 4. Z kolei Surface Laptop to zupełnie nowe urządzenie w portfolio giganta z Redmond. Jak przystało na urządzenia typu premium cena jest wysoka. Teraz jednak klienci mogą zakupić wybrane modele w promocji.

Surface Pro występuje aż w siedmiu konfiguracjach sprzętowych z czego najtańsza kosztuje 4099 zł a najdroższa aż 13 599 zł. Jest to tablet, do którego możemy dokupić klawiaturę, myszkę oraz pióro Surface. Najtańsze wersje zostały wyposażone w procesory m3 oraz i5 siódmej generacji przy zastosowaniu 4GB pamięci RAM i 128 GB wbudowanej pamięci w postaci dysku SSD. W droższych wersjach użytkownicy mogą wybrać procesory i7 wspierane przez 8 GB lub 16 GB pamięci RAM oraz 256 , 512 lub 1 TB pamięci dla użytkownika. Wszystkie modele posiadają dotykowy wyświetlacz PixelSense o przekątnej 12.3″ oraz rozdzielczości 2736 x 1824 pikseli (267 DPI). Podstawowy model z procesorem i5 został przeceniony aż o 1500 zł. Z kolei model i5 z większą ilością pamięci RAM oraz z większą ilością wbudowanej pamięci otrzymał zniżkę w wysokości 600 zł.

Surface Laptop występuje w pięciu wersjach sprzętowych. Jego cena zaczyna się od 4999 zł i kończy na kwocie 13 599 zł. W podstawowej wersji znajdziemy procesor i5 siódmej generacji, 4 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie posiada dotykowy wyświetlacz PixelSense o przekątnej 13.5″ z rozdzielczością 2256 x 1504 (201 DPI). Cechą wyróżniającą laptopy Microsoft jest obudowa klasy premium połączona z materiałem Alcantara, którym pokryta jest klawiatura. Promocją został objęty jeden model Surface Laptop. Podstawowa wersja komputera została przeceniona aż o 1200 zł. Aktualizacja 2018.05.17. Do promocji dołączył również drugi wariant Surface Laptop z 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wbudowanej, którego cena została obniżona aż o 1500 zł.

Promocyjne ceny znajdziecie zarówno w oficjalnym sklepie Microsoft jak i w wielu dużych sklepach z elektroniką. Pamiętajcie, że uczniowie, rodzice oraz nauczyciele mogą skorzystać z 10% obniżki na dowolny sprzęt z rodziny Surface. Należy jednak pamiętać, że promocje nie łączą się ze sobą. Warto regularnie obserwować promocje związane ze sprzętem Surface ponieważ zdarza się, że oprócz obniżki ceny dołączane są również akcesoria w postaci pióra oraz klawiatury (model Surface Pro). Opisywana promocja dotyczy wyłącznie obniżki cen.

Jeżeli trafiliście na inne promocje lub obniżki dotyczące sprzętu Surface to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.