Ulepszajmy system Windows 10 Mobile wspólnymi siłami

Program Windows Insider cieszy się sporą popularnością co widać po Waszej dużej aktywności w komentarzach pod artykułami o najnowszych, testowych kompilacjach. Każdy z Was z pewnością niejednokrotnie zgłosił sugestię lub problem korzystając z aplikacji Centrum opinii. Im więcej głosów poparcia dla danego zgłoszenia tym większa szansa, że Microsoft podejmie kroki celem usunięcia danej niedogodności. W artykule będziemy umieszczać odnośniki do Waszych zgłoszeń, na które wspólnie będziemy oddawać głosy.

Zgłoszenia dotyczące systemu:

Zgłoszenia dotyczące aplikacji:

Jak znaleźć odnośnik do mojego zgłoszenia?

Zgłosiłeś lub zgłosiłaś błąd i nie wiesz jak podzielić się odnośnikiem z innymi użytkownikami? Zobacz jak w kilku prostych krokach odnaleźć odnośnik do Twojego zgłoszenia.

Uruchom aplikację Centrum opinii i przejdź do sekcji Opinie. Następnie uściślij wyniki wyszukiwania wybierając: Sortuj > Najnowsze oraz Filtruj > Moje opinie. W ten sposób zostaną wyświetlone nasze opinie według daty zgłoszenia.

Moje opinie w Centrum opinii

Po wejściu do danej opinii klikamy w ikonkę udostępniania (prawy dolny róg) i wybieramy opcję Udostępnij np. za pomocą poczty – w ten sposób zostanie utworzona wiadomość z odnośnikiem do zgłoszenia.

Odnośnik do opinii w Centrum opinii

Odnośnik podajemy w komentarzu poniżej dzięki czemu pozostali użytkownicy mogą w szybki i łatwy sposób dotrzeć do Waszego zgłoszenia i je poprzeć. Czekamy na Wasze zgłoszenia!