• Gry
  • Komentarze: 0

Subway Surfers otrzymuje aktualizację World Tour Miami dla Windows Phone 8

Rewelacyjna wiadomość dla wszystkich fanów gry Subway Surfers. Dzisiaj w Sklepie Windows Phone pojawiła się nowa aktualizacja oznaczona numerem 1.18.1.0. Nowa wersja gry wprowadza zupełnie nowy świat – World Tour Miami. Użytkowników telefonów Windows Phone ominęła ostatnia aktualizacja World Tour Mumbai ze względu na osiągnięcia, które były do zdobycia w świątecznej aktualizacji. Teraz posiadacze smartfonów WP8 mogą pobrać aktualizację w tym samym momencie co właściciele telefonów iOS czy Android.

Subway Surfers World Tour Miami dla Windows Phone

Niestety posiadacze telefonów Windows Phone 8 z 512MB pamięci RAM nie będą zadowoleni. Gra w dalszym ciągu nie wspiera urządzeń, które posiadają mniej niż 1GB pamięci RAM. Gry nie uruchomimy na smartfonach Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 625 oraz Nokia Lumia 720.

Najnowsza aktualizacja wprowadza nowy wygląd a w zasadzie nową szatę graficzną oraz nowe wyzwania. Jest to jedynie podmiana grafik ale dzięki temu gra sporo zyskuje i według wielu osób jest to obecnie najlepsza gra typu endless runner w Sklepie Windows Phone.

Niestety na tą chwilę nie mogę pobrać aktualizacji pomimo tego, że jest ona widoczna w sklepie. Z pewnością będzie ją można pobrać w ciągu kilku kolejnych godzin. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Subway Surfers

Cena: bezpłatne

Wydawca: Kiloo

Pobierz Subway Surfers na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR