Stwórz niepowtarzalne tło oraz zdjęcie profilowe Facebook z aplikacją Cover Cam

Z sieci społecznościowej Facebook korzysta chyba już każdy. Jeżeli zależy Ci na oryginalnym i niepowtarzalnym tle oraz zdjęciu profilowym to z pomocą nadchodzi płatna aplikacja Cover Cam, która pozwoli na wykonanie ujęcia i przygotowanie jednocześnie obu grafik.

Cover Cam Windows Phone

Dzięki aplikacji Cover Cam stworzymy nasze tło oraz zdjęcie profilowe na Facebooku w jednym ujęciu. W ten sposób uzyskamy niepowtarzalny i nietuzinkowy efekt. Oczywiście po zrobieniu zdjęcia możemy je odpowiednio przybliżyć, przesunąć czy nawet dociąć. Stworzony w ten sposób duet z pewnością przyciągnie oko osób odwiedzających nasz profil na Facebooku.

Wykonane i dopasowane zdjęcia możemy wysłać do naszego profilu Facebook bezpośrednio z poziomu aplikacji. Zachęcam do obejrzenia poniższej prezentacji, w której zobaczymy w jaki sposób wykonać oraz w jaki sposób przesłać nasze zdjęcia.

Aplikacja dostępna jest dla wszystkich wersji systemu Windows Phone. Za Cover Cam producent zażyczył sobie 3,49zł a osoby, które chcą przetestować pierw aplikację mogą pobrać wersję demo.

Cover Cam

Cena: 3,49zł (bezpłatne demo)

Wydawca: innoWIDE

Pobierz Cover Cam na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR