Strona windowsphone.com przekierowuje na adres microsoft.com

Do niedawna jedna z najczęściej odwiedzanych stron przez posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone przestaje istnieć. Kwestią czasu było wyłączenie portalu windowsphone.com. Od dzisiaj przy próbie wejścia na stronę Windows Phone zostaniemy przekierowani do strony Microsoft.

Nowy adres dla posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone oraz Windows 10 Mobile wygląda następująco:

[textblock style=”1″]http://www.microsoft.com/pl-pl/windows/phones[/textblock]

Na szczęście nie musimy zapamiętywać adresu bowiem po wpisaniu poprzedniego adresu windowsphone.com automatycznie zostaniemy przekierowani pod nowy adres.

Poniżej podaję przydatne odnośniki do usług Microsoft:

Czy przypadła Wam do gustu nowa strona z telefonami od Microsoft? Czy jednak będzie Wam brakowało strony windowsphone.com?

  • Mi się podoba, jest czytelna i nowoczesna, zresztą, starej nawet nie pamiętam więc nie mam z czym porównywać. Usunięcie domeny windowsphone.com to dobre posunięcie, szczególnie, że nazwa systemu ulegnie zmianie na WMobile

  • Do nowej strony trzeba się przyzwyczaić. Za pierwszym razem ciężko na niej cokolwiek znaleźć, ale jak już się pozwiedza wszystkie zakamarki menu, wtedy jest znacznie lepiej.
    Wada? Brak możliwości instalacji apek na smartfonie z poziomu nowego sklepu otwartego na komputerowej przeglądarce internetowej. Mogliby tą funkcję przywrócić, bo była bardzo użyteczna.