Wygraj zestaw słuchawkowy Nokia BH-121 z aplikacją Nokia Konkursy

Nokia przygotowała kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia oraz Nokia X, w którym do wygrania jest aż 10 sztuk stereofonicznych zestawów słuchawkowych Nokia BH-121. Zestaw możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy dla Windows Phone lub dla telefonów Nokia X aby wziąć udział w zabawie!

Nokia Konkursy - Nokia BH-121

Za pomocą zestawu słuchawkowego BH-121 możesz słuchać muzyki i rozmawiać przez telefon podczas zarówno spaceru z psem, jak i jazdy samochodem. Aby zacząć słuchać dźwięku wysokiej jakości, wystarczy podłączyć ulubione słuchawki i połączyć zestaw Bluetooth z telefonem.

Zestaw BH-121 imponuje jasnymi kolorami i charakterystyczną konstrukcją z klipsem. Jest utrzymany w minimalistycznym stylu z tylko jednym przyciskiem do sterowania muzyką i połączeniami. Tak prostym urządzeniem możesz sterować z zamkniętymi oczami.

Zestaw słuchawkowy BH-121 jest łatwy w użyciu — możesz sterować nim głosowo bez kiwnięcia palcem. Masz telefon z Windows Phone? Otwórz w ustawieniach menu „akcesoria”, a następnie przypnij zestaw do ekranu głównego. Dzięki temu na pierwszy rzut oka możesz sprawdzać poziom naładowania baterii i stan łączności.

Nokia BH-121

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał aż do 13.07.2014. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania była bezprzewodowa ładowarka Nokia DT-601 zakończył się a jego wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 30.06.2014. Zwycięzcy dostaną powiadomienie o wygranej na adres e-mail, który podali w zgłoszeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Nokia Konkursy.

Konkursy

Cena: bezpłatne

Wydawca: Wunderman Polska

Pobierz Konkursy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR