• Gry
  • Komentarze: 0

Gra Star Wars: Assault Team już dostępna dla Windows Phone 8 i Windows Phone 8.1

W Sklepie Windows Phone zadebiutowała nowa gra Star Wars: Assault Team od producentów Disney oraz LucasArts dla telefonów Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Gra jest typową turową strategią, w której się wcielamy w Rebeliantów Sojuszu.

Star Wars: Assault Team Windows Phone

W grze będziemy prowadzić walki w trybie turowym z wrogami z całej galaktyki w lokalizacjach znanych z filmowych produkcji. Gra posiada dopracowaną grafikę i mnóstwo walk do zwyciężenia. Star Wars: Assualt Team z pewnością przypadnie do gustu fanom Gwiezdnych Wojen.

W grze zbudujemy nasz oddział do walki z wrogami. Każdemu z naszych wojowników możemy podnosić poziom umiejętności. Do dyspozycji mamy takich bohaterów jak Luke Skywalker, Han Solo czy Boba Fett. Walki będą rozgrywane na znanych planetach takich jak Tatooine czy Kashyyyk.

Gra Star Wars: Assault Team jest dostępna wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do obejrzenia filmu promocyjnego a tuż pod nim znajdziecie odnośnik do pobrania oraz kod QR. Warto dodać, że grę możecie pobrać bezpłatnie!

Fanów Gwiezdnych Wojen zachęcam również do zapoznania się z drugą produkcją ze stajni LucasArts pod nazwą Star Wars: Tiny Death Star.

Star Wars: Assault Team

Wersja: 1.0.0.101

Cena: bezpłatne

Wydawca: LucasArts

Pobierz Star Wars: Assault Team na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR