Stacja dokująca Microsoft Display Dock HD-500 w promocyjnej cenie w sklepie Lumia-Sklep

Dzisiaj znalazłem dla Was kolejną promocję z rewelacyjnie niską ceną. Tym razem jednak nie będzie to flagowy telefon Lumia 950 czy Lumia 950 XL a dedykowane akcesorium do tych telefonów w postaci stacji dokującej HD-500 do obsługi funkcji Continuum. Wielu użytkowników flagowych produktów Microsoft posiada już taką stację ponieważ były one często dołączane gratis do telefonów w ramach różnych promocji.

Lumia-Sklep.pl - Stacja dokująca HD-500

Dzięki stacji dokującej Display Dock możemy skorzystać z funkcji Continuum, która umożliwi nam pracę na zewnętrznym ekranie. Dodatkowo do stacji możemy podłączyć klawiaturę oraz mysz co znacząco ułatwi naszą pracę na dokumentach z takich aplikacji jak Excel, PowerPoint czy Word.

Produkt jest dostępny w bardzo małej ilości a to oznacza, że jeżeli jesteście zainteresowani to musicie się spieszyć z zakupem. Regularna cena stacji dokującej wynosi 399 zł w sklepie Microsoft Store. Z kolei w sklepie Lumia-Sklep cena została obniżona z poziomu 339 zł do 189 zł co oznacza, że zyskujemy aż 150 zł. Dajcie znać czy zdecydowaliście się na zakup stacji oraz czy korzystacie z niej w Waszych codziennych obowiązkach.

Pamiętajcie również, że kupując obecnie telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL w sklepie Microsoft Store otrzymacie opisywaną stację dokującą całkowicie bezpłatnie. Po więcej informacji odsyłam do tego artykułu.