Spring Creators Update to nazwa kolejnej aktualizacji Windows 10?

Microsoft rozwija wraz z użytkownikami zapisanymi do programu Windows Insider kolejne rozgałęzienie systemu Windows 10 o kodowej nazwie Redstone 4. Do tej pory nie poznaliśmy oficjalnej nazwy aktualizacji. Wygląda na to, że Microsoft niechcący zdradził nazwę kolejnej wersji systemu.

Kilka dni temu Amerykanie rozpoczęli program Windows 10 February 2018 Bug Bash, którego zadaniem jest wyłapanie jak największej ilości błędów i niedociągnięć przez testerów przed oficjalnym udostępnieniem nowej wersji dla użytkowników. W opisie jednego z zadań znalazła się informacja, że kolejna aktualizacja będzie nosić nazwę Spring Creators Update. Byłaby to kontynuacja dotychczasowej nomenklatury po wersji Creators Update udostępnionej w marcu 2017 oraz Fall Creators Update, która zadebiutowała we wrześniu 2017.

Microsoft dosyć szybko zareagował i zmienił w powyższym opisie nazwę Spring Creators Update na wersję R4 update. Wygląda jednak na to, że kolejna wersja systemu Windows 10 będzie w dalszym ciągu przeznaczona dla twórców.

Źródło: Twitter

  • Najprawdopodobniej RS2, RS3 i RS4 będą obejmować te rzeczy, które miały wyjść jako Creators Update, tylko się nie załapały (patrz People w RS3).

  • OT. Możecie mi przypomnieć, czy jest inny sposób na powiększenie tej idiotycznej zmniejszającej się klawiatury niż przytrzymanie spacji? Nie mogę powiększyć.