Spotify odświeża wygląd aplikacji oraz poprawia stabilność w najnowszej aktualizacji

Aplikacja Spotify otrzymała dzisiaj aktualizację dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile. Nowa wersja wprowadza odświeżony interfejs użytkownika oraz poprawki związane ze stabilnością działania aplikacji.

Spotify 5.2.3

Aplikacja podskoczyła z wersji 5.2.2 do wersji 5.2.3. Pomimo niewielkiego przeskoku w numeracji po uruchomieniu zobaczymy odświeżony interfejs użytkownika. Ponadto producent wprowadził poprawki usprawniające stabilność działania aplikacji.

Zapraszam do pobierania najnowszej wersji. Jeżeli zauważyliście jakieś inne poprawki lub zmiany to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Pobierz Spotify dla Windows Phone 8.1 i Windows 10 Mobile

QR Spotify

Dziękuję Yogas za informację!

 • Adrian Stypiński

  Nadal jest tylko opcja odtwarzania losowego?

 • Krzysztof Osuch

  Na moje oko ta aktualizacja zwolniła aplikację w stosunku do jej poprzedniej wersji. Ale może tak jest tylko u mnie 🙂 Lumia 640 lte; Windows 8.1

  • można było tą apkę zwolnić jeszcze bardziej? masakra.

  • Jestemsuper

   Na Lumii 820 też chodzi dużo wolniej, a szkoda, bo to najczęściej używana aplikacja przeze mnie,

 • Michał Wolanowski

  A podobno już nie miało być wsparcia.. No ale mogli dodać kontrolowanie z poziomu telefonu spotify na innych odtwarzaczach:D jak juz tak nie wspieraja;)

  • befiq

   Jesli chodzi o brak wsparcia to juz bylo wszystko wyjasnione…..

   • Michał

    Czyli?

  • ganz neuer rdf

   Przecież zmienił się tylko interfejs – nie dodano żadnych znanych z androida i iOS nowych funkcji? Więc nie ma wsparcia.

 • Matthew PopS

  Zmiany zdecydowanie na plus. Miło, że po takim czasie w końcu poprawili stabilność działania. Aplikacja chodzi szybko, płynnie, playlisty i albumy teraz ładują się ekspresowo. Jeden mały minus – po schowaniu paska nawigacyjnego zostaje w tym miejscu czarne pole.

  • Matthew PopS

   Cofam to co napisałem wyżej. Aplikacja działa lepiej ale tylko przy pierwszym uruchomieniu… Później trzeba czekać, aż aplikacja w ogóle się otworzy, następnie trzeba poświęcić jakieś 30 minut na wyświetlenie wybranej playlisty, po jakiś 15 min można spróbować poprać offline, po 10 komunikatach, że do tego jest potrzebna wersja premium (mimo, iż premium mam wykupione) w końcu wybrana playlista zaczyna się pobierać…. po kolejnych 30 minutach możemy cieszyć się muzyką (playlista 30 kawałków, pobierana przez Wi-Fi na szybkim łączu)….. MASAKRA!