Społecznościowa nawigacja Waze jest już dostępna dla Windows Phone 8

Waze jest najszybciej rozwijającą się społecznościową nawigacją. Dołącz do innych kierowców z Twojej okolicy na bieżąco dzielących ze sobą dane o ruchu, zawsze oszczędzających czas i pieniądze w codziennych dojazdach. Teraz Waze jest również dostępny dla telefonów Windows Phone 8!

Waze dla Windows Phone

Wyobraź sobie 30 milionów kierowców na drodze, działających razem dla osiągnięcia wspólnego celu: każdego dnia przechytrzyć korki i wskazać każdemu najlepszą drogę do pracy i z powrotem, każdego dnia.

Otrzymuj powiadomienia o policji wypadkach, zagrożeniach i korkach na Twojej drodze udostępniane na żywo przez innych kierowców. To tak jakby dostawać ostrzeżenia od kilku milionów przyjaciół na drodze.

Aktywna społeczność edytorów map nieustannie ulepsza i uaktualnia mapy Waze. Dlatego oni pierwsi nanoszą na mapy zmiany zachodzące w Twojej okolicy, nieustannie ulepszając wyznaczanie tras.

Zobacz znajomych jadących tam gdzie Ty, gdy połączysz się z Facebook. Skoordynuj czasy przybycia każdego gdy podwozisz kogoś lub spotykasz się ze znajomymi. Teraz, bez żadnego wysiłku jesteś w kontakcie, gdy podróżujecie razem.

Znajdź najtańszą stację benzynową wzdłuż Twojej trasy dzięki udostępnionym przez społeczność cenom paliw. Przez wspólną pracę w zgłaszaniu cen paliw w czasie tankowania, kierowcy Waze zawsze mogą trochę zaoszczędzić na paliwie.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Waze[/label] ze sklepu Windows Phone

Waze - sklep Windows PhoneKod QR - Waze