Sphero Droid BB-8 z Gwiezdnych Wojen VII również dla Windows Phone

Droid BB-8 będzie jednym z bohaterów nowej odsłony Gwiezdnych Wojen: Przebudzenie Mocy. Film będzie miał swoją premierę w Polsce dopiero w grudniu. Jeżeli jednak obejrzeliście zwiastuny nadchodzącego hitu studia Disney i spodobał Wam się nowy robot to mam dla Was dobrą informację.

Firma Sphero, która posiada w swojej ofercie roboty w kształcie kulek takie jak np. Sphero 2.0 przygotowała nowy produkt o nazwie Droid BB-8. Urządzenie będzie bardziej zaawansowane od podstawowych robotów i za pomocą dedykowanej aplikacji będziemy mogli nie tylko sterować robotem ale również wydawać polecenia głosowe czy włączać specjalne tryby takie jak czuwanie.

Oficjalna premiera Sphero Droid BB-8 odbędzie się dzisiaj. W pierwszej kolejności aplikacja pojawi się dla systemów Android oraz iOS. Producent obiecał, że przygotuje również aplikację dla systemu Windows Phone. Urządzenie będzie dostępne w cenie 149 dolarów.

Źródło: Windows Central

 • Bartłomiej Broda

  Imponujące, z chęcią bym ją kupił, ale ostatnio nabyłem Sphero 2.0 więc na razie niestety nie będę jej kupował. Zapowiada się świetnie, dużo lepiej od samej kulki, a ciekawe czy potrafi pływać?

  • Jesteś zadowolony z kulki Sphero? Jest odporna na uderzenia i wstrząsy? Jak z odpornością na wodę?

   • Bartłomiej Broda

    Jak najbardziej jestem z niej zadowolony, tylko czasu na zabawę nią zawsze brakuje. Jeszcze w wodzie jej nie sprawdzałem, jeśli chodzi o uderzenia o ścianę czy np. o meble nie ma z tym problemu.