• Gry
  • Komentarze: 0

Snake – nowoczesna odmiana kultowego węża dla telefonów Windows Phone

Snake to nowoczesna wersja klasycznej gry zaprojektowana dla telefonów wyposażonych w system Windows Phone. Gra posiada ogromną grywalność oraz wygląd utrzymany w stylistyce Modern.

Snake - gra Windows Phone

Autorem gry jest Łukasz Rejman, który postanowił stworzyć własną interpretację klasycznej gry snake. Zasady gry są takie same z takim wyjątkiem, że teraz wąż porusza się płynnie i może skręcić w dowolnym kierunku! Wystarczy, że dotkniesz ekranu, a wąż będzie podążał za twoim palcem. Przeczytaj poniżej opis autora odnośnie gry Snake.

Prawie wszystkie z dostępnych snejków są takie, że mają gdzieś wirtualne przyciski, które trzeba klikać, aby wąż poruszył się w górę, w dół, w lewo lub w prawo. Osobiście uważam, że gier pod ekran dotykowy nie powinno się tak projektować. Dlatego stworzyłem nową wersję popularnego węża, dodając zupełnie nowy sposób sterowania i całkowicie zrywając z klasycznym poruszaniem się tylko w pionie lub poziomie.

Kto grał w Sapera lub w Sudoku od Microsoftu na Windows Phone, ten pewnie szybko zauważy wiele podobieństw w interfejsie gry. Graficznie gra jest utrzymana w stylu Modern i dostosowuje się kolorystycznie do aktualnych ustawień telefonu (kolor akcentów a nawet kolor tła). Do wyboru mamy 30 zróżnicowanych poziomów, a w ustawieniach możemy dostosować szybkość gry. Im szybciej, tym więcej punktów. Gra jest darmowa i (jeszcze) bez reklam!

Funkcje gry Snake:

  • Nowoczesny styl rozgrywki.
  • Czułe i intuicyjne sterowanie dotykiem.
  • 30 różnych poziomów.
  • Najwyższe wyniki i statystyki.
  • Do 60 klatek na sekundę podczas gry.

Gra zyskuje coraz większą popularność nie tylko w Polsce. Jeżeli chcesz zmierzyć się z nowoczesną odsłoną węża to koniecznie odwiedź Marketplace. Najnowsza wersja oznaczona jest numerem 1.1.0.0 i zajmuje poniżej 1MB. Gra jest całkowicie darmowa.