Skype w premierowej wersji dostępny dla wszystkich użytkowników

Dzisiaj rano pojawiła się aktualizacja aplikacji Skype dla wszystkich użytkowników z oficjalną wersją systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Wraz z najnowszą wersją Microsoft postanowił usunąć dopisek z nazwy aplikacji świadczący o tym, że mamy do czynienia z wersją testową. Premierowa wersja aplikacji Skype, wraz z kilkoma ulepszeniami, debiutuje w Sklepie.

Najnowsza odsłona aplikacji Skype podskoczyła z numeru 11.12.112 do wersji 11.13.133.0. Poniżej zamieszczam oficjalną listę zmian i nowości w dzisiejszej aktualizacji:

  • Uprościliśmy sposób, w jaki kontakty w Skype łączą się z aplikacją Osoby w urządzeniu.
  • Wiadomości – czaty z możliwością wyszukiwania, wygodne skróty klawiaturowe i tanie wysyłanie wiadomości SMS z użyciem środków na koncie Skype.
  • Grupowe połączenia wideo – nowy widok umożliwia jeszcze łatwiejszy kontakt.
  • Przełączanie rozmowy do nowego urządzenia podczas rozmowy.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Opisywana wersja jest dostępna dla wszystkich użytkowników z oficjalną wersją systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Ta sama wersja aplikacji dostępna jest we wszystkich kręgach Windows Insider. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Skype