Skype UWP dla Windows 10 PC i Mobile otrzymuje nowości w programie Insider

Microsoft udostępnił kolejną aktualizację aplikacji Skype UWP dla telefonów i komputerów z systemem Windows 10 uczestniczących w programie Windows Insider. Dzisiejsza aktualizacja oprócz poprawek błędów wprowadza również kilka nowych funkcji do komunikatora.

Co nowego w Skype 12.9.565.0?

  • Zachowaj kontrolę nad tym, co się dzieje, dzięki panelowi powiadomień. Szybko wracaj do konwersacji, aby zobaczyć reakcje na swoje wiadomości i wzmianki.
  • Określaj swój status obecności – ustawiaj status na Skypie, przechodząc do swojego profilu i wybierając opcje Dostępny, Nie przeszkadzać lub Niewidoczny.
  • Szybko rozpoczynaj rozmowy na czacie – nie musisz już dodawać znajomych jako kontaktów. Wystarczy znaleźć ich na Skypie, aby zacząć indywidualny czat lub konwersację grupową.
  • Pokazuje jak się czujesz, podczas rozmowy dzięki reakcjom w postaci emotikonów, tekstu lub zdjęć.
  • Udostępniaj swój wirtualny świat i aktywność innym osobom podczas rozmów wideo przez Skype’a za pomocą funkcji Windows Mixed Reality.

Do wersji UWP w dalszym ciągu nie został wprowadzony nowy, kolorowy interfejs użytkownika znany z aplikacji Skype w systemach Android, iOS oraz z wersji destkopowej Skype dla Windows 7, Windows 8, Windows 10 (kompilacje 10586 lub niższe) oraz Linux. Jeżeli zauważyliście jakieś inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Pobierz Skype UWP