Skype otrzymuje kilka nowości w szybkim kręgu Windows Insider

Microsoft udostępnił dzisiaj kolejną aktualizację dla aplikacji Skype dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do szybkiego kręgu. Najnowsza wersja wprowadza kilka nowości oraz usprawnień dla systemów Windows 10 oraz Windows 10 Mobile.

Najnowsza odsłona aplikacji Skype podskoczyła z numeru 11.14.662 do wersji 11.15.570.0. Poniżej zamieszczam oficjalną listę zmian i nowości w dzisiejszej aktualizacji:

  • Udostępniaj dźwięk komputera podczas udostępniania pulpitu. Oglądajcie filmy i słuchajcie muzyki razem.
  • Oglądaj obrazy bez wychodzenia z aplikacji. Naciśnij obraz w konwersacji i wypróbuj tę funkcję. Po wyświetleniu obrazu można go zapisać lub wyświetlić w pełnym oknie.
  • Chętnie dowiemy się co myślisz. Teraz możesz wysłać nam opinię bezpośrednio z paska nawigacyjnego po lewej stronie. Aby wysłać opinię należy kliknąć w ikonkę cudzysłowu.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Opisywana wersja jest dostępna wyłącznie dla uczestników programu Insider z ustawionym szybkim kręgiem. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Pobierz aplikację Skype