Skype Lite jest oszczędny, szybki i obsługuje wiadomości SMS

Microsoft udostępnił kolejną wersję aplikacji Skype dla użytkowników telefonów z systemem Android. Najnowsza odsłona aplikacji nosi nazwę Skype Lite i w porównaniu do podstawowej wersji ma być bardziej oszczędna i szybsza nawet w przypadku słabszego połączenia internetowego. Dodatkowym atutem jest wbudowana obsługa wiadomości SMS. Microsoft przygotował nową wersję przede wszystkim dla mieszkańców Indii, ale z powodzeniem możecie sprawdzić nową wersję w naszym regionie.

Co nowego w Skype Lite?

  • Zawsze w kontakcie. Skype Lite świetnie działa w sieci 2G i przy niestabilnym połączeniu internetowym. Pomaga pozostawać w kontakcie ze znajomymi i rodziną.
  • Niezawodne działanie. Aplikacja nie obciąża nadmiernie baterii, wymaga niewiele miejsca i działa zarówno na nowszych, jak i starszych modelach urządzeń mobilnych z Androidem.
  • Oszczędność pieniędzy. Skype Lite oferuje tryb zmniejszonego zużycia transmisji danych podczas rozmów wideo, a bieżące zużycie można sprawdzić jednym dotknięciem.
  • Specjalna wersja dla użytkowników w Indiach. W Skypie Lite masz wszystkie czaty i SMS-y w jednym miejscu — można nawet łatwo oddzielić ważne wiadomości od reklam. Do wyboru jest wiele botów stworzonych specjalnie z myślą o użytkownikach w Indiach. Skype Lite jest dostępny także w następujących językach: bengalskim, gudżarati, hindi, kannada, malajalam, marathi, orija, pendżabskim, tamilskim, telugu i urdu.

Nowy Skype Lite posiada zbliżony wygląd do pełnej wersji Skype. Aplikacja oferuje możliwość kontroli zużycia danych za pomocą wbudowanej zakładki, która monitoruje na bieżąco nasze zużycie danych. Aplikacja nie jest dostępna w języku polskim i biorąc pod uwagę fakt, że została stworzona specjalnie z myślą o indyjskim rynku wątpię, aby w najbliższym czasie otrzymała polskie tłumaczenie.

Jeżeli chcecie sprawdzić jak funkcjonuje oszczędna wersja aplikacji Skype z dopiskiem Lite w tytule to możecie ją pobrać bezpłatnie i bez żadnych problemów wprost ze sklepu Google Play za pomocą poniższego odnośnika. Napiszcie czy przypadła Wam do gustu kolejna odsłona komunikatora Microsoft.

Pobierz Skype Lite