Skype dostępny w nowej wersji 2.6.0.148 dla telefonów Windows Phone 8

Od dzisiaj można pobierać ze sklepu Windows Phone zaktualizowaną wersję aplikacji Skype. Nowa odsłona została oznaczona numerem 2.6.0.148 i zawiera szereg poprawek i usprawnień. Zobacz co nowego!

Skype Windows Phone 8Skype Windows Phone 8Skype Windows Phone 8

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Wyobraź sobie prowadzenie rozmów ze znajomymi, rodziną i współpracownikami na całym świecie tak, jakby byli razem z tobą w jednym pokoju. To właśnie Skype. Korzystając ze Skype’a dla Windows Phone, możesz za darmo prowadzić rozmowy głosowe i rozmowy wideo ze wszystkimi użytkownikami Skype’a oraz wysyłać do nich wiadomości. Ponadto możesz dzwonić i wysyłać wiadomości do osób ze swojej listy kontaktów (lub pod dowolny inny numer) po niskich stawkach Skype’a. Gdy korzysta się ze środków na koncie Skype, kosztuje to naprawdę niewiele. Skype dla Windows Phone można pobrać bezpłatnie. Działa on w sieciach 3G i WiFi.[/quote]

Nowe oraz zmienione funkcje?

  • Usprawniono działanie chat.
  • Usprawniono powiadomienia o połączeniach.
  • Ulepszenia w nawiązywaniu połączeń dla konkretnych numerów.

Poprawki:

  • Poprawki dla podglądu niektórych wiadomości na liście ostatnich wiadomości.

Komunikator Skype 2.6.0.148 można pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone. Kompatybilne są wszystkie smartfony Nokia z systemem Windows Phone 8 z minimum 512MB pamięci RAM.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Skype[/label] ze sklepu Windows Phone

Skype - sklep Windows PhoneKod QR - Skype