• Programy
  • Komentarze: 0

Skype dla telefonów Windows Phone 8 w nowej wersji 2.4.0.108

Aplikacja Skype dla telefonów z systemem Windows Phone 8 została zaktualizowana do wersji 2.4.0.108. Najnowsza odsłona programu do prowadzenia rozmów wideo wprowadza szereg nowych funkcji.

Skype Windows Phone 8Skype Windows Phone 8Skype Windows Phone 8

Wyobraź sobie prowadzenie rozmów ze znajomymi, rodziną i współpracownikami na całym świecie tak, jakby byli razem z tobą w jednym pokoju. To właśnie Skype. Korzystając ze Skype’a dla Windows Phone, możesz za darmo prowadzić rozmowy głosowe i rozmowy wideo ze wszystkimi użytkownikami Skype’a oraz wysyłać do nich wiadomości. Ponadto możesz dzwonić i wysyłać wiadomości do osób ze swojej listy kontaktów (lub pod dowolny inny numer) po niskich stawkach Skype’a. Gdy korzysta się ze środków na koncie Skype, kosztuje to naprawdę niewiele. Skype dla Windows Phone można pobrać bezpłatnie. Działa on w sieciach 3G i WiFi.

Co nowego w Skype 2.4.0.108 dla Windows Phone 8?

  • Rozmowy wideo wyglądają jeszcze lepiej dzięki obsłudze wideo w jakości HD.
  • Pokaż swój uśmiech lub to, co dzieje się wokół, korzystając z przedniej bądź tylnej kamery.
  • Rozmowy wideo w orientacji pionowej lub poziomej — jak wolisz.

Jest to przedpremierowa wersja i nie wszystkie nowe funkcje mogą działać prawidłowo. Skype 2.1.0.241 można pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone. Kompatybilne są wszystkie smartfony Nokia z systemem Windows Phone 8 z minimum 512MB pamięci RAM.

Pobierz aplikację Skype ze sklepu Windows Phone

Skype - sklep Windows PhoneKod QR - Skype
Źródło: sklep Windows Phone