• Programy
  • Komentarze: 0

Skype dla telefonów Windows Phone 8 w nowej wersji 2.1.0.241

Aplikacja Skype dla telefonów z systemem Windows Phone 8 została zaktualizowana do wersji 2.1.0.241. Najnowsza odsłona programu do prowadzenia rozmów wideo wprowadza nowe funkcje.

Skype Windows Phone 8Skype Windows Phone 8Skype Windows Phone 8

Wyobraź sobie prowadzenie rozmów ze znajomymi, rodziną i współpracownikami na całym świecie tak, jakby byli razem z tobą w jednym pokoju. To właśnie Skype. Korzystając ze Skype’a dla Windows Phone, możesz za darmo prowadzić rozmowy głosowe i rozmowy wideo ze wszystkimi użytkownikami Skype’a oraz wysyłać do nich wiadomości. Ponadto możesz dzwonić i wysyłać wiadomości do osób ze swojej listy kontaktów (lub pod dowolny inny numer) po niskich stawkach Skype’a. Gdy korzysta się ze środków na koncie Skype, kosztuje to naprawdę niewiele. Skype dla Windows Phone można pobrać bezpłatnie. Działa on w sieciach 3G i WiFi.

Co nowego w Skype 2.1.0.241 dla Windows Phone 8?

  • Zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft i wymieniaj się wiadomościami z osobami ze swojej listy kontaktów z Messengera.
  • Otrzymuj powiadomienia o połączeniach i wiadomościach, nawet gdy aplikacja jest zamknięta, aby móc od razu odpowiedzieć (funkcja w opracowaniu).

Jest to przedpremierowa wersja i nie wszystkie nowe funkcje mogą działać prawidłowo. Skype 2.1.0.241 można pobrać bezpłatnie z Windows Phone Store. Kompatybilne są wszystkie smartfony Nokia z systemem Windows Phone 8 z minimum 512MB pamięci RAM.

Kod QR - Skype
Źródło: Windows Phone Store