Skype otrzymuje kolejne nowości dla telefonów i komputerów z Windows 10

Microsoft udostępnił wczoraj kolejną aktualizację komunikatora Skype dla telefonów i komputerów z systemem Windows 10. Nowa wersja wprowadza kolejne usprawnienia oraz usuwa irytujący błąd z obróconym obrazem w trakcie prowadzenia rozmów wideo. Najnowsza wersja aplikacji posiada numer 12.1803.279.0.

Co nowego?

  • Galeria konwersacji. Przeglądaj w jednym miejscu wszystkie media, linki i pliki, które zostały udostępnione w twojej konwersacji.
  • Wyszukuj wiadomości w aktualnych konwersacjach. Skorzystaj z nowego filtra wyszukiwania, aby szybciej wyszukiwać wiadomości w aktualnej konwersacji. (Naciśnij klawisze Ctrl + Shift + F, aby szybciej się tam dostać).
  • Szybkie rozpoczynanie czatu. Nie musisz już dodawać znajomych jako kontakty. Wystarczy wyszukać ich na Skypie, aby rozpocząć czat.

Na oficjalnej liście zabrakło informacji o usuniętym błędzie związanym z obróconym obrazem w trakcie prowadzenie rozmów wideo. Microsoft w końcu wprowadził poprawkę zarówno do przedniej jak i tylnej kamery. Jeżeli zauważyliście inne poprawki lub ulepszenia to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Pobierz Skype ze sklepu Microsoft Store