[Aktualizacja] Skype w premierowej wersji pojawia się w wolnym kręgu Insider

Aktualizacja 23.03.2017. Wczoraj pojawiła się aktualizacja premierowej wersji Skype 11.13.115 w kręgu Release Preview a dzisiaj została udostępniona aktualizacja w wersji 11.13.122 w szybkim kręgu Windows Insider.

Poniżej treść artykułu z dnia 21.03.2017

Użytkownicy zapisani do wolnego kręgu Windows Insider już teraz mogą pobrać najnowszą wersję aplikacji Skype. Do tej pory w sklepie dostępna była wyłącznie przedpremierowa wersja, ale wraz z dzisiejszą aktualizacją z aplikacji został usunięty dopisek świadczący o tym, że mamy do czynienia z wersją testową. Wraz ze zmienioną nazwą pojawiło się również kilka nowości.

Najnowsza odsłona aplikacji Skype podskoczyła z numeru 11.12.112 do wersji 11.13.115.0. Poniżej zamieszczam oficjalną listę zmian i nowości w dzisiejszej aktualizacji:

  • Uprościliśmy sposób, w jaki kontakty w Skype łączą się z aplikacją Osoby w urządzeniu.
  • Wiadomości – czaty z możliwością wyszukiwania, wygodne skróty klawiaturowe i tanie wysyłanie wiadomości SMS z użyciem środków na koncie Skype.
  • Grupowe połączenia wideo – nowy widok umożliwia jeszcze łatwiejszy kontakt.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Pamiętajcie, że opisywana wersja dostępna jest wyłącznie dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do wolnego kręgu. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika.

Skype

Dziękuję Pyjter86 za informację!