• Programy
  • Komentarze: 0

SkyCash – płatności mobilne dla telefonów Windows Phone

W sklepie Windows Phone pojawiła się aplikacja o nazwie SkyCash dla telefonów Windows Phone 7 oraz Windows Phone 8. SkyCash to popularny system płatności przez telefon komórkowy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

SkyCash Windows PhoneSkyCash Windows PhoneSkyCash Windows Phone

SkyCash Windows PhoneSkyCash Windows PhoneSkyCash Windows Phone

Za pomocą aplikacji SkyCash można dokonywać przelewów na dowolny numer telefonu, kupować bilety komunikacji miejskiej, kolejowej, bilety do kina w całej Polsce, doładowywać telefony na kartę, wypłacać pieniądze w bankomatach Euronet bez użycia karty lub płacić za parking w ramach systemu mobiParking.

Podczas pierwszego uruchomienia będziemy musieli podać nasz numer telefonu, na który przyjdzie wiadomość z hasłem. Kolejny krok to podanie danych osobistych oraz ustalenie kodu PIN. Po tych czynnościach będziemy mogli w pełni korzystać z możliwości aplikacji. Zalecane jest usunięcie wiadomości SMS z hasłem oraz zmiana hasła w ustawieniach aplikacji. Więcej informacji o systemie SkyCash znajdziemy na stronie www.skycash.com.

Aplikację mogą pobrać użytkownicy telefonów Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 oraz Windows Phone 8 ze sklepu Windows Phone Store. Opisywana wersja w artykule to SkyCash 1.0.0.0.

Kod QR - SkyCash
Źródło: Sklep Windows Phone