Sklep otrzymuje nowe animacje w szybkim kręgu Windows Insider

Dzisiaj Microsoft udostępnił kolejną aktualizację aplikacji Sklep w wersji 11607.1000.117.0 dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do szybkiego kręgu. Podobnie jak poprzednimi razy mamy dla Was najnowszy plik do ręcznej instalacji więc niezależnie od wersji systemu Windows 10 Mobile jaki posiadacie w telefonach już teraz możecie wgrać najnowszą wersję sklepu.

Sklep 11607.1000.117.0

Microsoft standardowo nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. Pierwsze co rzuca się w oczy po zainstalowaniu najnowszej wersji to animacje, która są widoczne w momencie ładowania zawartości. Ponadto odnośniki ponownie występuje w kolorze wybranego motywu. Drobnymi zmianami została objęta również zakładka Pobierania i aktualizacji.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz Sklep dla Windows 10 i Windows 10 Mobile

QR Sklep Windows

[textblock style=”3″]Aplikację można również zainstalować ręcznie na telefonach z Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Threshold 2. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy plik do ręcznej aktualizacji. Plik możecie pobrać z OneDrive. Instrukcja instalacji znajduje się w tym miejscu. Hasło do archiwum to: MSMobile.pl[/textblock]