Sklep otrzymuje kolejną aktualizację z drobnymi ulepszeniami wizualnymi

Wraz z nową kompilacją systemu Windows 10 Mobile Build 14376 została udostępniona nowa wersja aplikacji Sklep Windows. Nowa odsłona sklepu otrzymała numer 11606.1001.25.0 i jest dostępna wyłącznie dla uczestników programu Windows Insider, którzy są zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji.

Sklep 11606.1001.25.0

Nowa wersja sklepu wprowadza drobne zmiany wizualne związane z aktualizacjami i pobieraniem aplikacji. Są to wyłącznie drobne zmiany wizualne. Powiadomienia ze sklepu, które pojawiają się w centrum akcji zostały spolszczone w tej wersji.

Niestety nowa wersja sklepu nie działa poprawnie na telefonie Lumia 950 XL z najnowszą kompilacją Build 14376. Sklep wyłącza się samoczynnie po kilku sekundach od włączenia. Czasami pomaga restart urządzenia ale przy każdym kolejnym uruchomieniu sklepu aplikacja ponownie nie funkcjonuje prawidłowo. Czy Wy również macie problemy z najnowszą wersją sklepu?

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz Sklep dla Windows 10 i Windows 10 Mobile

QR Sklep Windows

[textblock style=”3″]Aplikację można również zainstalować ręcznie na telefonach z Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Threshold 2. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy plik do ręcznej aktualizacji. Plik możecie pobrać z OneDrive. Instrukcja instalacji znajduje się w tym miejscu. Hasło do archiwum to: MSMobile.pl[/textblock]